KONST / Litografier / Färglitografi 15207383
nr 1520 7383
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Signerad, numrerad 31/120, "tärnors kärlek". Färglitografi, bildmått: 30x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:10:04
4/2 16:26:24
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth